Reklam
Reklam
haber.wahde.com

Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet" Yürüyüşü

Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet

Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu İstanbul Taksim'de Teröre Hayır Kardeşliğe Evet Mitingi Düzenledi.

Türkiye'ye karşı sorumluluk duygusuyla harekete geçtiklerini ifade eden Okudan, hep birlikte "Teröre hayır, kardeşliğe evet" dediklerini kaydetti. Okudan, "Ülkemizi güvensiz bir ülke haline getirmek isteyenlerin hazırladığı büyük planın asla parçası olmayacağız. Buna prim vermeyeceğiz. Zira; kökenimiz, kimliğimiz, inancımız ne olursa olsun 78 milyon hepimiz birlikte Türkiyeyiz, kardeşiz" ifadelerini kullandı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ise terörle mücadelenin sadece güvenlik güçlerine ait bir mesele olmadığının bir örneğinin görüldüğünü belirtti.

Terörün küresel güçlerin bu ülkeye diz çöktürmek için kullandıkları bir yöntem olduğunu anlatan Külünk, "Teröre karşı mücadele edecek gücün adresi oldunuz. bu milletin sabrını da sükutunu da kimse hafife almasın" diye konuştu.

Açıklamaların ardından şehitler için dua edildi.

Mitinge çeşitli spor kulübü ve stk başkan'larının yanı sıra Ak Parti İst milletvekili Metin Külünk, Diriliş Osmanlı Başkanlığı Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkan'ı Gökmen Atılan Yenişehir Spor Kulübü ve Diriliş Osmanlı Beyoğlu İlçe Başkanı Murat Şahin ve Beyoğlu gençlik spor müdürü Sayın Lokman Arıcıoğlu katıldı